MiCor™ A100 - Rejestrator EKG zakładany na rękę

Wyjątkowa opaska z wbudowanym czujnikiem EKG o dokładności klasy medycznej. Wygodne monitorowanie funkcji serca: wszędzie i o każdej porze.

Zakładany na rękę rejestrator EKG MiCor™ A100 to łatwy w użyciu elektrokardiograf w formie opaski na nadgarstek, który rejestruje i przechowuje pomiary elektrokardiograficzne rytmu serca z dokładnością klasy medycznej. Jeśli masz jakieś objawy mogące sugerować nieprawidłowości układu przewodzącego serca, MiCor jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy nacisnąć czujnik EKG przez 30 sekund, a urządzenie zarejestruje i zapisze w pamięci wewnętrznej pomiar tętna. Dane te mogą zostać później przeanalizowane przez Twojego lekarza.

Wielką zaletą tej przełomowej technologii jest to, że daje ona możliwość monitorowania tętna w prosty sposób i w domu bez żadnych ograniczeń sposobu życia i aktywności. Podczas pomiaru tętna możesz brać prysznic, prowadzić samochód, a nawet ćwiczyć na siłowni. Tak więc w przeciwieństwie do tradycyjnego pomiaru funkcji serca za pomocą holtera i elektrod przyczepianych do ciała, ta łatwa w użyciu opaska daje rzeczywisty obraz funkcji serca: wszędzie i o każdej porze.

Tradycyjny pomiar za pomocą holtera i elektrod nie pozwala na wykonywanie żadnych czynności, które na ogół wpływają na tętno, dlatego nasza innowacyjna opaska może pomóc we wcześniejszym wykryciu arytmii i innych objawów nieprawidłowej pracy serca. Jej zastosowanie zmniejszy czas oczekiwania, a przez to pozwoli na skuteczniejsze i wcześniejsze leczenie najważniejszego organu w naszym ciele czyli serca.

Urządzenie przechowuje 30 zestawów zdarzeń (30 sekund na zdarzenie) wraz z datą i godziną. Po zsynchronizowaniu urządzenia z aplikacją zapisane informacje są przekazywane do aplikacji przez Bluetooth® low energy (BLE 4.0). Aplikacja wyświetla elektrokardiogram z każdego zapisu, który możesz łatwo wydrukować i przesłać e-mailem do swojego lekarza lub kardiologa, który przeanalizuje i zdiagnozuje Twój stan.

Opaska jest elegancka, łatwa w użyciu, lekka i wygodna. Oprócz zalet o charakterze medycznym, działa także jako program śledzący aktywność: liczy kroki, mierzy czas snu i liczbę spalonych kalorii.

Użytkownicy, którzy nie powinni korzystać z tego urządzenia:
• Użytkownicy z rozrusznikiem serca
• Użytkownicy z defibrylatorem